Telefon
WhatsApp
Hakkımızda


Hakkımızda

1998 yılından bu yana, profesyonel kadrosu, dinamik ve farklı iş anlayışıyla kendine güvenen, rekabet etmekten çekinmeyen, geleceği hedeflemiş bir kurum olarak, başta turizm olmak üzere çeşitli sektörlerde hizmet veren TDO Turizm bünyesinde yer alan vizeislemleri.net , güç ve işbirliği yaptığı ortakları ile vizyonunu ve hedeflerini büyütmeye, performansı ve paylaşımı ile yaratmaya ve üretmeye devam etmektedir.

Turizm, öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da mesleğinde profesyonelleşmek amacıyla yurt dışına yapacağınız seyahatlerde size yardımcı olmakta, çalışma ortakları ve temsilcilikleri ile birçok yurtdışı eğitim programları ve eğitim odaklı genel ve ticari seyahat hizmetleri konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Vize başvurularınızı veya şahsen başvuru gerektiren durumlarda Büyük elçilik / Başkonsolosluk yetkilileri ile yapacağınız randevularınızı hızlı bir şekilde organize eden ve başvurunuzla ilgili prosedürü tamamlayan şirketimizin, birçok Büyükelçilik ve Başkonsolosluk nezdinde akreditasyonu bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz uluslararası turizm ve turizm ile ilgili sektördeki yatırımcılara ve işletmecilere danışmanlık hizmeti vermekte ve sizin için birçok otel acentesi ve bilet satış ofisinden en uygun rezervasyon bilgilerine ulaşarak 24 saat içinde tüm alternatifleri bilginize sunmaktadır.

Sigorta Danışmanı olarak size sigorta poliçesi satın almanız için gerekli destek profesyonel kadrolar tarafından, uluslararası tecrübeye sahip bir sigorta danışmanı yardımı ile tam ve doğru olarak verilmektedir. Diğer yandan Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışı seyahatlerinizde olabilecek tedavi masraflarınızı karşılayabilecek bir poliçeye sahip olmanız sağlanmaktadır.

Şirketimiz bu performansıyla vize taleplerin karşılanması konusunda Türkiye’de ilk 10, Ankara’da ilk 3 firma arasına girmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF 0312 427 51 33 WHATSAPP HATTI