Telefon
WhatsApp
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm ülke konsolosluklarına yapılacak olan vize başvuruların'da randevu sistemine tabidir. Konsolosluk tarafından istenen belge ve bilgiler istenen sıralamaya göre toplanarak vize başvurusu hazır hale getirilir. başvuru'da problem çıkmaması açısından yetkili acentamız tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti alarak vize başvurunuzun sonucunu %99 Oranında kesinleştirmiş olmakla beraber değerli vaktinizi harcamamış olursunuz.

Schengen vize başvuru işlemlerin'de hazırlanacak güncel evrak listeleri gideceğiniz ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Schengen vizesi gideceğiniz ülke konsolosluğu tarafından istenen ve hazırlanması gereken evraklar yurtdışına seyahat edecek kişi veya kişilerin yapacak olduğu turistik veya ticari bazından hazırlaması gerektiği belge ve bilgiler gidiş amaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir

Almanya; iş, turizm, Schengen, aile birleşimi, çalışma ve eğitim vizeleri vermektedir. Almanya Vizesi 2022 başvurusu için hazırlanan evraklar, başvurulan vize türüne göre belirlenmektedir. Başvuru aşamasında konsolosluk gerekli gördüğü takdirde ek belgeler talep edebilir. Bu nedenle başvuru evrakları hazırlanırken konsolosluktan alınan bilgiler dikkate alınmalıdır. Almanya vize belgeleri vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Başvuru için hazırlanacak başlıca belgeler; pasaport, nüfus cüzdanı fotokopisi, pasaport fotokopisi, kimlik örneği, konaklama adresi, uçak biletidir. Almanya vizesi için gerekli evrakların 2022 başvurusu için randevu tarihine kadar hazır olması gerekmektedir. Belge hataları ve eksik belgeler vize reddine yol açabileceğinden, belgelerin dikkatli bir şekilde hazırlanması önemlidir.

Öğrenci vizesi başvurunuz için gerekli evraklar ve vize başvuru formları ve adımları ile ilgili tüm detayları Vizeislemleri.net danışmanlarınızdan öğrenebilirsiniz. Öğrenci belgesine sahip olan ve öğrenci olmaya devam eden adaylar gerekli belgeleri sistem üzerinden görüntüleyebilirler. Vizeislemleri.net garantisi ile Avrupa ülkeleri için vize başvuruları, Afrika ve Asya ülkeleri için vize başvuruları, Amerika Birleşik Devletleri veya İngiltere için vize başvuruları gibi tüm vize işlemlerini sağlayabilirsiniz..

Öğrenci vizesi başvurunuz için gerekli evraklar ve vize başvuru formları ve adımları ile ilgili tüm detayları Vizeislemleri.net danışmanlarınızdan öğrenebilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

ÜCRETSİZ KEŞİF 0312 427 51 33 WHATSAPP HATTI